Hakkımda

Ahmet SATAN
1989’da Kahramanmaraş’ta doğdu.
İlk, orta ve lise hayatını burada tamamladı.
2006-2012 yılları arasında Turizim otelcilik sektöründe çalışmış olup 2010-2012 yılları arasında departman müdürlüğü yaptı. 2012 yılında Turizm otelcilik sektörünü bırakarak Ordu Mensubu olarak çalışmaya başladı. 2017-2022 yılında Sosyal Hizmetler Bölümünden mezun oldu.
Yazarın ilk kitabı 2022 yılında yayımlanan “Siz Hiç Kaybettiniz Mi “ isimli romanıdır. Okurlardan tam not alan ve Yayınevinin en çok satılanlar listesinde uzun süre yer aldı.
Şu an 34 yaşında olan yazar Ahmet SATAN bekar olup Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yapmaktadır.

Ahmet SATAN 1989 yılında Kahramanmaraş ili Andırın ilçesinde doğdu. Andırın Şehit Tacettin Çeribaş Anadolu lisesinden mezun olup, Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Yaşlı ve Engelli Bakımı Rehabilitasyonu bölümünden mezun oldu. Kendisi Ordu Mensubu olup hala görevine devam etmektedir.

Çocukluğundan beri aşırı kitaba olan merakı ve çok sayıda kitap bitirmesi yazarın bu ilk deneme eserini yazmaya karar vermesine sebep olmuştur. Yazarın ilk kaleme aldığı “SİZ HİÇ KAYBETTİNİZ Mİ?” eseri cesareti ve özgüvenine bağlı kaldığı ve kendi üslup tarzı ile ilk defa siz değerli okuyucularımızın karşınıza çıkıyor.

Yazarın her fırsatta söylediği “Ben hata yapmaktan ve birilerine mahcup olmaktan korkmuyorum.  Okurlarım belki benim donanımlı cümle haznemin eksikliğini fark edecekler ama ben bir ticaretin kölesi değil sadece ve sadece hayallerimin peşinden gitmeyi istedim.

 Evinde ve gittiği her yere kitapları ile taşınan, eşyalarından fazla öncelikli kitaplara değer veren yazarımızın ilk denemesini siz değerli okuyucularımız ile buluşturuyoruz. Ve daha devamının geleceğine inandığımız eserlerini sergilemekten kendisini alıkoyamayacağını temenni ediyoruz.